2019 SEZONU İÇİN LİSANS BAŞVURULARI HAKKINDA DUYURU

0
1695
views

Arkadaşlar merhaba;

2019 yılı için geçerli olacak yeni sporcu lisanslarının çıkartılması ve 2018 yılından mevcut olan eski lisansların “vize” işlemlerine başlıyoruz. Gerekli bilgiler ve evraklar, aşağıda yer alıyor. Evrakların bir örneğini yazı içindeki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Lütfen herkes gerekli evraklarını en geç 31 Ocak 2019 gününe dek ulaşacak şekilde, Kulüp Başkan Yardımcısı Bekir BEKER adına Yalçın koreş caddesi 63 sokak no 3 Bağcılar İstanbul (Tel : 532 631 21 32) adresine kargo ile göndermesini rica eder, Teşekkür eder, başarılar dileriz.

Gerekli Evraklar :

Yeni Lisans Çıkartacak Arkadaşlar :

  • Tek hekim sağlık raporu çıkartacaklardır. Ekli dosyadaki 2,3 ve 4. sayfalardaki form kısımları doldurularak bağlı bulunduğunuz aile hekimliklerine ya da ilinizdeki Gençlik Spor İl Müdürlüklerine gittiğinizde bu raporu onaylatabilirsiniz. (El yazısı ile dolacaktır)
  • Tescil formu Ekli formu 2 ADET OLARAK BİLGİSAYARDA doldurup çıktı alıp imzalayıp (18 yaşından küçükler veli kısmını doldurup velilerine imzalatacaklar) göndereceklerdir.
  • 2 Adet vesikalık fotoğraf göndereceklerdir. 1 tanesi tescil formuna yapışacaktır.

 

  • 2018 Yılında Çıkan Lisanslarını Yenileyecek Arkadaşlar :

-Tek hekim sağlık raporu çıkartacaklardır. Ekli dosyadaki 2,3 ve 4. sayfalardaki form kısımları doldurularak bağlı bulunduğunuz aile hekimliklerine ya da ilinizdeki Gençlik Spor İl Müdürlüklerine gittiğinizde bu raporu onaylatabilirsiniz. (El yazısı ile dolacaktır)

-1 adet vesikalık fotoğraf göndereceklerdir.

-Mevcut (2018) kulüp lisansını göndereceklerdir.

-Lisans Vize Formu Ekli Formu 1 nüsha olarak BİLGİSAYARDA doldurup çıktı alarak, alt kısmını (18 yaşından küçükler veli kısmını doldurup velilerine imzalatacaklar)  imzalayarak göndereceklerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here